ТОВ "Промислова автоматизація" постачає промислове обладнання та електронні компоненти для автоматизації технологічних процесів, будівель і споруд, машинобудівних комплексів.

 

Компанія Beckhoff (Німеччина) є відомим виробником техніки для автоматизації будівель, технологічних процесів машинобудівного обладнання.

Діапазон продукції включає промислові комп'ютери, систему введення/виводу сигналів, компоненти для побудови промислових мереж, приводну техніку та програмне забезпечення для систем автоматизації. Більшість компонентів можуть бути інтегровані в єдину систему автоматизації або використовуватися як дискретні.

З моменту своєї освіти в 1980 році підрозділ Beckhoff Industrie Elektronik, що входить до складу заснованої в 1953 році фірми Elektro Beckhoff GmbH, послідовно розробляє інноваційні продукти і рішення, що в свою чергу забезпечує постійний розвиток і зростання фірми.

Вже в 1986 році було розроблено перше керування в реальному режимі часу на базі персонального комп'ютера (ПК).

Передові концепції і відповідають потребам ринку рішення, гарантують світовий успіх фірми у всіх сферах технології автоматизованого управління.

Головний офіс фірми Beckhoff, розташований в місті Верл (Німеччина). У Німеччині працюють дев'ять філій фірми Beckhoff. На міжнародному ринку компанія представлена дочірніми підприємствами. У більш ніж 50 країнах світу фірму Beckhoff представляють підприємства-партнери.

Beckhoff пропонує на свої продукти Повний сервіс і підтримку, включаючи поставку клієнтам індивідуального замовного обладнання та програмного забезпечення.

Основний сайт компанії Beckhoff: www.beckhoff.com

  Яндекс.Метрика